Blog > Komentarze do wpisu
Specjalista od kobiet/mężczyzn

Słucham w tej chwili radia bardzo przyjemnie spędzając czas. Trwa dyskusja na temat różnic mędzy kobietami i mężczyznami. W studio dwóch panów w charakterze gości zakmniętych szczelnie z panią redaktor.

Zadzwonił w tej chwili mężczyzna, który chciał nawiązać do jakiegoś skeczu, którego nie znam. Odpytuje gości, czy potrafią myśleć o niczym i (chyba zawiedziony) dowiaduje się od nich, że "wie pan, w zasadzie tak zupełnie o niczym to nie". Potem zadaje to samo pytanie pani redaktor, która w reakcji obszernie opowiada o swoich wielogodzinnym medytacjach w Indiach i o tym, że "po 11 godzinach siedzenia w jaskini rzeczywiście myśli się o niczym". Człowiekowi już zupełnie rzednie mina, a raczej rzedłaby, gdybyśmy byli w stanie to zaobserować.

Jednak słuchacz nie daje za wygraną i bezpośrednio nawiązuje do skeczu. Opowiada, że według jego autora mózg mężczyzny zawiera pudełka. Jeśli mężczyzna chce o czymś myśleć, sięga do odpowiedniego pudełka, zapoznaje się z jego zawartością, a potem dokładnie odkłada je na miejsce i dba o to, by ono innych pudełek nie dotykało. Natomiast mózg kobiety (nadal wg autora i słuchacza oczywiście) to plątanina kabli. Jak kobieta myśli, to powstają takie (śmieszne?) zwarcia i dlatego kobieta porusza wiele wątków na raz.

- A ile pan ma lat? - zapytała przytomnie pani redaktor.

- Osiemnaście. Ale bardzo chciałem poruszyć ten wątek, bo już od aż trzech lat się tym zajmuję.

A niech mu będzie, na zdrowie:)

poniedziałek, 14 marca 2011, wildfemale

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
2011/03/14 09:33:12
Profesjonalista, cholera, z bożej łaski:-) Szkoda, że nie zapytali go bardziej szczegółowo, czym własciwie zajmuje się od trzech lat: kobietami, pudełkami, czy kablami. W kable uwierzę...
-
2011/03/14 10:14:47
Od 3 lat zajmuje sie tematyką... ogladajac filmy jak np ten: www.youtube.com/watch?v=cGjTgmZcwR0 ;-)
-
2011/03/14 15:19:26
@teraz_asia: Jak nadal będzie tak gadał publicznie, to jeden kabel do zabawy zostanie mu na pewno ;P Może z tego wyrośnie ;)
@ernest: Znam, znam ;)
-
2011/03/15 21:13:24
Z drugiej strony wypada docenić,
że tak młody osobnik się czymś zajmuje
od trzech lat ;)))
-
Gość: tomic, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2011/03/16 19:48:27
Zapewne nawiązywał do skeczu Mark'a Gungor'a www.youtube.com/watch?v=0BxckAMaTDc Skecz całkiem niezły ale wyobrażam sobie jak kuriozalne musiało być słuchanie jak opowiada o nim jakiś osiemnastolatek ;-)